درباره ما

 

کلینیک چند تخصصی پا (پدورتیک) امید مرکز تخصصی پودیاتری یا درمان بیماری‌های پا است که به جرأت می‌توان گفت به پشتوانه تجربه و دانش تیم تخصصی خود بهترین نتایج ممکن را در زمینه درمان تخصصی بیماری‌های پا به بیماران ارائه می‌دهد. ما در این کلینیک برای تشخیص دقیق عارضه و تهیه کارآمدترین برنامه مدیریت و درمان مختص هر بیمار از به روزترین و مدرن‌ترین شیوه‌های ارزیابی بهره می‌گیریم. ما با استفاده از جدیدترین و پیشرفته‌ترین فن‌آوری در زمینه بررسی ویدیویی نحوه گام برداشتن بیمار می‌توانیم مشکلات زیست مکانیکی (بیومکانیکال) به وجود آورنده درد یا معضلات دیگر را به دقت ارزیابی کنیم. بنابراین متخصصان پای این کلینیک با توجه به نتایج دقیق به دست آمده می‌توانند به درستی بهترین روش درمانی موجود را تجویز کنند.

a

اکثر ما در مرحله‌ای از زندگی خود با مشکلات پا مواجه شده‌ایم یا خواهیم شد. خارها یا زائده‌های استخوانی، قوز شست پا، پینه پا، انگشت چکشی و زگیل از جمله عارضه‌های شایع پا به شمار می‌رود. سهل‌انگاری در درمان این بیماری‌ها عوارضی چون تغییر در شیوه راه رفتن را به دنبال خواهد داشت که بی‌شک کیفیت زندگی را نیز دگرگون می‌سازد. اما خوشبختانه در اکثر موارد می‌توان پا درد مزمن را با در پیش گرفتن درمانی مناسب تسکین داد و از بین برد.

بسیاری از عارضه‌های پا را می‌توان با به کارگیری فن‌آوری‎‌های پیشرفته اصلاح نمود. کلینیک امید با برخورداری از کارکنان و متخصصان مجرب و پیشرفته‌ترین تجهیزات خدماتی منحصر به فرد را به بیماران ارائه می‌دهد. ما نهایت تلاش خود را به کار می‌بندیم تا هر بیمار درمانی متناسب با نیازها و شرایط خود را دریافت کند و نگرانی و اضطرابش در اثر برقراری رابطه‌ای گرم و دوستانه با متخصصان و دیگر کارکنان کلینیک برطرف شود. سلامت و آرامش بیماران مهم‌ترین اولویت ماست.

ما اعتماد شما را ارج می‌نهیم و برای راحتی و بازگرداندن سلامتی شما از هیچ تلاشی فروگذاری نمی‌کنیم. همکاری نزدیک ما با متخصصین دیگر حوزه‌ها این امکان را فراهم می‌سازد تا در صورت لزوم بیمار را به پزشک معتمد آموزش دیده در زمینه‌ای خاص معرفی کنیم و وی را از سرگردانی و تشویش انتخاب پزشکی متبحر نجات دهیم.  

 

 b

زمینه‌های فعالیت

  • درمان خار و درد پاشنه
  • قارچ ناخن
  • پای دیابتی
  • آسیب‌های ورزشی
  • مشکلات پای کودکان
  • صافی کف پا
  • آنالیز شیوه راه رفتن
  • ارائه ارتز و کفی طبی
  • متحرک‌سازی (موبیلیزیشن یا موبیلیزاسیون) پا

آدرس: تهران، جنوب به شمال خیابان ولیعصر، نرسیده به مطهری، کوچه حسینی راد ( افتخار )، پلاک 34
تلفن تعیین وقت:
02188898440-44
مشاوره رایگان از طریق تلگرام و واتس‌آپ:  09107803155

 

فهرست
تلفن نوبت دهی کلینیک
× مشاوره در واتساپ